LED me show you
Infolinia: +48 663 355 555

O firmie

W XXI wieku technologia odgrywa kluczową rolę w codziennym życiu każdego z nas. Wkracza w każdy jego obszar. Zmienia rzeczywistość.

My, w firmie LED-STAR, rozumiemy dynamikę zmian związanych z postępem technologicznym. Dlatego już dzisiaj oferujemy Państwu możliwość wkroczenia w obszary nauki i wiedzy, do niedawna znane tylko z laboratoriów...

Bez wątpienia jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin światowej nauki są diody stworzone w technologii LED. Pozwalają one na szerokie spektrum zastosowań, z uwzględnieniem trendów ekologicznych, przy jednoczesnej pełnej mobilności.

Jako jedni z nielicznych w Polsce oferowane do sprzedaży ekrany LED posiadamy na stanie magazynowym, co gwarantuje ekspresową dostawę i realizację zleceń w trybie niemal natychmiastowym. Nasze ekrany ledowe pracują w każdych warunkach atmosferycznych, zachowując przy tym wysoką dynamikę kontrastu i zachwycające nasycenie kolorów.

LED-STAR na życzenie Klienta może zbudować każdą konstrukcję, poczynając od standardowych ekranów ledowych do wizjonerskich ścian świetlnych, mających zastosowanie w spektakularnych eventach, masowych imprezach czy nawet teledyskach.

 

 

Dysponujemy także kompletnymi wozami przygotowanymi do emisji dowolnego obrazu video w dowolnej, wybranej przez Klienta lokacji.

 

Nasze ekrany to światowy standard, czego potwierdzeniem są realizacje i zlecenia podejmowane przez naszą firmę w całej Europie.

LED-STAR zajmuje się nie tylko sprzedażą ekranów ledowych, ale również pełną i kompleksową obsługą eventów i dowolnych wydarzeń o charakterze komercyjnym i masowym. Zapewniamy Państwu całościową realizację, nie tylko z emisją obrazu na ekranach ledowych, ale także, na życzenie Klienta, z nagłośnieniem scenicznym.

LED-STAR realizuje każde zlecenie związane z branżą ekranów ledowych, od wspomnianej wcześniej sprzedaży, przez dzierżawę, wynajem czy sprzedaż i produkcję reklam na naszych nośnikach.

Szczycimy się doskonałym, 48-godzinnym, systemem gwarancyjnym realizowanym na terenie całej Polski.

LED-STAR już dzisiaj daje Państwu możliwość spojrzenia na to, co przyniesie jutro...

LED-STAR - LED me show you!